Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
a) Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kladkostroj.nabizi.cz
b) Dodací lhůta obvykle 5-20 pracovních dní

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

a) Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
b) Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí – jedná se zejména o správné uvedení fakturační a doručovací adresy a dalších kontaktních údajů.
c) Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
d) Vyplněním objednávky v rámci internetového obchodu www.kladkostroj.nabizi.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Respektujeme vaše soukromí, tato data chráníme před zneužitím, jsou důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům a třetím stranám. Budou využita pouze pro vyřízení vašich objednávek.

3.Platba za zboží.

Zboží můžete uhradit v současné době těmito způsoby:
a) Dobírkou při předání zboží přepravcem(PPL) .Dobírkou zasíláme pouze v rámci ČR.
b) Zálohovou fakturou předem před odesláním zboží
c) Objednávky vyřizujeme obratem. Pokud se však stane, že Vaši objednávku max. do 2 pracovních dnů nepotvrdíme e-mailem, kontaktujte nás prosím. Žádnou nepotvrzenou objednávku neplaťte.

4.Poplatek za přepravu

a) V případě objednávky pod 10000,- Kč s DPH se účtuje k objednávce jednorázový manipulační poplatek 300,- Kč s DPH, který v sobě zahrnuje dopravné, balné, event. dobírku a další poplatky spojené s expedicí zboží. Je-li zboží z jedné objednávky vykrýváno po dohodě se zákazníkem postupně, platí se tento poplatek pouze jedenkrát.
b) V případě objednávky 10000,- Kč s DPH a vyšší je dopravné a veškeré další manipulační poplatky spojené se zbožím pro zákazníka ZDARMA.

5. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka
a) Zákazník má právo právo podle ust.§ 53, odstavce 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od koupě a to bez udání důvodu, vyjma případů výslovně uvedených v odst. 8 téhož ustanovení občanského zákoníku.
b) Pokud tohoto práva zákazník využije, musí prodávajícího písemně nebo telefonicky informovat a zakoupené zboží vrátit nepoškozené a bez známek používání do 14 dnů po obdržení. Po obdržení zboží vrátíme zákazníkovi zaplacenou cenu zmenšenou o náklady spojené se zasláním zásilky ve výši 300Kč .

6. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo na odstoupení od smlouvy v těchto případech:
a) v případě, že nejsou vyplněny dostatečně údaje pro doručení zboží (registrační formulář)
b) zboží je vyprodáno (zákazník je ihned informován)
c) v případech opakovaného nevyzvednutí zásilek